powrót

2014-12-04 |
2014-12-07 |

Na liście radiowej Trójki

imgnews_3518

Singiel zespołu Osada Vida z płyty „The After-Effect” pt. „Sky Full Of Dreams” znalazł się na Liście Przebojów Trójki. Gitarzystą grupy jest mikołowianin Jan Mitoraj, znany również ze współpracy z zespołami Brain Connect, Pasimito oraz z działalności edukacyjnej.

Dzięki Waszym głosom możemy zajść naprawdę wysoko – czytamy na profilu facebookowym grupy. – Można głosować w każdym tygodniu obecności utworu na liście, do piątku do godziny 12:00. Wystarczy wejść na www.lp3.polskieradio.pl, zalogować się i oddać swój głos! Zachęcamy do posłuchania utworu i obejrzenia wideoklipu na www.facebook.com/osadavida. A po uczcie dla ucha – zagłosować właśnie na Osada Vida, po części mikołowski zespół. Co tydzień nowe głosowanie, także nie odpuszczajmy.
3 listopada na półki sklepowe trafił piąty album w dorobku grupy - „The After-Effect” (lecz pierwszy z udziałem Jana Mitoraja) i zbiera pozytywne recenzje, m. in. w miesięczniku Teraz Rock oraz na portalu Onet.pl. Zespół do nagrań zaprosił kwartet smyczkowy, w którym na wiolonczeli zagrał także mikołowianin – Wojciech Skóra. Osada Vida niedawno koncertowała w Holandii i w Chorzowie. Trasa promująca płytę zaplanowana jest na wiosnę 2015 roku.

Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?