powrót

2014-11-30 |

Pocałunek śmierci, czyli BALCER NAMASZCZONY PRZEZ PIS !

imgnews_3508

Świat jest pełen niespodzianek. Pani Senator Izabela Kloc, która cały czas ostro z Panem Adamem Lewandowskim krytykowała Burmistrza Balcera, teraz udziela Mu poparcia! Ciekawe jakie obietnice zostały złożone i które stanowiska przehandlowane? Mnie proponowano udzielenie takiego poparcia za oddanie stanowiska jednego wiceburmistrza w Mikołowie ale odmówiłem odwołując się do gwarancji składanych Wyborcom o uczciwości i zatrudnianiu w konkursie osób najbardziej kompetentnych.

 

Jeszcze bardziej zaskakuje fakt, że także to poparcie PiSu na swojej stronie internetowej zamieszcza największy oponent i krytykant władzy Balcera i Jego ekipy, Pan Adam Lewandowski.

 

Z tego wszystkiego można tylko wnioskować, że dla wielu osób nie mają znaczenia żadne ideały i honor, liczą się tylko układy za poparcie i zdobycie władzy, czy też utrzymanie się przy tej władzy za wszelką cenę.

 

Obecnie odbywa się także handel stanowiskami w Starostwie Powiatowym i ekipa Balcer - Putkowski ze wsparciem PiSu szukają tam dodatkowych miejsc dla siebie w obawie przed utratą władzy w Mikołowie. Mówi się, że grupa Balcer - Putkowski musiała poświęcić stanowisko wicestarosty.

 

W piątek 28 listopada o 13.00 pierwsza sesja Rady Powiatu, jeżeli te przewidywania się sprawdzą Mikołów zostanie bez Burmistrza, gdyż Pan Balcer chcąc wziąć aktywny udział w powiatowej walce o stołki musi zrezygnować z tego stanowiska w mieście.

 

Mam nadzieję, że Wyborcy to nie gęsi i swój rozum mają i takie namaszczenie PiSu oraz kupczenie stołkami będzie wyborczym pocałunkiem śmierci dla Kandydata Balcera.

 


Miejsce wydarzenia: Mikołów
Autor: Stanisław PIECHULA
Prenumerata wiadomości
Co będzie?