powrót

2014-08-10 |
2014-08-30 |

Pojadą dla Pawła

Do 15 sierpnia można zgłaszać się do KJS Rajd Mikołowski będący kontynuacją Rajdu Mikołowskiego. Tym razem impreza przeznaczona jest dla amatorów, mieszkańców powiatu mikołowskiego. Jej poziom będzie dopasowany do umiejętności uczestników jako że będą startowali „cywilnymi” samochodami.

 Zawody odbędą się 30 sierpnia, a zgłoszenia będzie można wysyłać od 15 sierpnia. Wpisowe będzie wynosiło 100 zł i całe wpisowe zostanie przekazane na rzecz podopiecznego fundacji Stonoga Pawła Brząkalika (9 lat) chorego na rzadką chorobę genetyczną von Recklinghausena. Start planowany jest na godzinę 11 z Mikołowskiego rynku, samochody będą startowały co minutę i pokonywały trasę opisaną w książce drogowej zgodnie z przepisami do momentu jak dojadą do prób sportowych. Tam będzie przygotowany punkt startowy i sędziowie PZM.

Uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać te próby pokonać jak najszybciej. Po wszystkim wrócą na rynek, meta pierwszej załogi planowana jest na 15.30 na rynku w Mikołowie. W międzyczasie na rynku będą różne atrakcje dla dzieci. Jak wszystkie załogi zjadą na metę to planowane są występy artystyczne, a po podliczeniu wyników wręczenie pamiątkowych dyplomów. Całość zakończy się przedstawieniem "Zemsty" A. Fredy zagranej przez "Teatr Prowincja" z Mikołowa. Podczas całego dnia będzie prowadzona zbiórka na rzecz Pawła.  Szczegóły będą opisane na stronie www.rajd.mikolow.pl i www.facebook.com/rajdmikolowski. Celem imprezy jest pomoc potrzebującemu Pawłowi i jednocześnie podniesienie  umiejętności kierowania pojazdami przez uczestników.

Miejsce wydarzenia: Mikołów-rynek
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?