powrót

2014-07-22 |
2014-08-05 |

Kino dla dzieci w MBP

imgnews_3419

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza na 4 lipca na  godzinę 18.00 na projekcję filmu dla dzieci i młodzieży: Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa – film science fiction, będący ekranizacją bestselerowej książki z serii Felix, Net i Nika o tym samym tytule. CZAS PROJEKCJI: 80 min WSTĘP WOLNY.

Wstęp na każdą imprezę jest darmowy. Na seanse kinowe obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w Oddziale dla dzieci i młodzieży MBP na 4 dni przed projekcją od godziny 16.00.

Uwaga! Plan imprez może ulec zmianie.
MBP W MIKOŁOWIE ul Karola Miarki 5

Projekt stowarzyszenia CSR "Kino Młodych i Niezależnych 2014" został dofinansowany przez Urząd Miasta Mikołowa ze środków przeznaczonych na realizację zadań publicznych w dziedzinie: „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji"

www.csr.biz.pl

Film opowiada o przygodach trójki gimnazjalistów – Felixa (zdolnego wynalazcy), Neta (świetnego informatyka) i Niki, która ma zdolności paranormalne. Wspólnie z programem AI, Manfredem, dokończonym przez Neta dziełem jego ojca, odbywają podróże w czasie, podczas których ich odwaga, wiedza i przyjaźń są wystawiane na próbę. 

Miejsce wydarzenia: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie ul Karola Miarki 5
Dokładny termin: 04.07.2014. godz. 18.00
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?