powrót

2014-04-27 |

III Mikołowski Rajd Samochodowy

imgnews_3326

25 i 26 kwietnia odbędzie się 3 Rajd Mikołowski.

W pierwszy dzień zawodnicy dokonają formalności W sobotę rywalizacja rozpocznie się o godz. 10. honorowym startem z rynku. Gdy zawodnicy pojadą na odcinki specjalne w Łaziskach Górnych, Wyrach i Gostyni, na rynku trwać będzie wystawa zabytkowych pojazdów.

O godz. 15.30 za Białym Domkiem nastąpi start do odcinka specjalnego w ścisłym centrum miasta. W związku z tym nastąpią zmiany w ruchu drogowym - od godz. 14.30 zamknięte będą ulice: K. Miarki od Ronda do Placu 750-lecia, Plac 750-lecia, Górnicza oraz Żwirki i Wigury od K. Miarki. Autobusy już od godz. 14 będą kursować na zmienionej trasie - o tym w swoim czasie poinformują MZK Tychy i KZK GOP. Ponownie otwarcie ulic nastąpi o godz. 17.30.
Gdy wszystkie załogi przejadą odcinek miejski, zostawią swoje samochodowy w parku zamkniętym. O godz. 20 odbędzie się wręczenie nagród, a pół godziny później zacznie się koncert zespołu Oberschlesien. Całość zakończy o godz. 22 pokaz sztucznych ogni.
Na czas imprezy na parkingu przy Auchan powstanie miasteczko Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Informacje na temat rajdu na bieżąco będę zamieszczane na stronie www.rajd.mikolow.pl oraz facebookowym profilu: www.facebook.com/rajdmikolowski.

Miejsce wydarzenia: Rynek Mikołów, MDK
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?