powrót

2014-03-24 |

Wiosna w kwiatach – warsztaty artystyczne w Centrach Handlowych Auchan

imgnews_3273

Jak własnoręcznie stworzyć dekoracje z bibuły czy drewna osikowego, skąd wywodzi się ta tradycja oraz jakie legendy się z nią wiążą – tego dowiedzą się goście dwóch śląskich Centrów Handlowych Auchan. Już w najbliższą sobotę w Gliwicach oraz Mikołowie odbędą się bezpłatne, wiosenne warsztaty artystyczne.

 W najbliższą sobotę 29 marca goście dwóch śląskich centrów handlowych Auchan będą mieli wyjątkową okazję, aby poznać  tajniki tworzenia ozdób z wiórków osikowych. Pod czujnym okiem artystów z „Osikowej Doliny” uczestnicy zajęć stworzą między innymi barwne kwiaty czy świąteczne dekoracje. W Centrum Handlowym Auchan Mikołów będzie zaś można poznać, wywodzącą się z tradycji ludowych, sztukę bibułkarstwa.
- Już po raz kolejny zapraszamy gości naszej galerii do wspólnego tworzenia ozdób z tradycyjnych materiałów, jakimi są drewno osikowe oraz bibuła. Proponowane przez nas warsztaty są nie tylko dobrą zabawą, lecz także ciekawą formą nauki tradycji oraz sposobem na rozwijanie zdolności artystycznych u młodszych i starszych uczestników zajęć – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrów Handlowych Auchan w Mikołowie oraz Gliwicach.  
Artystyczne warsztaty odbędą się w sobotę 29 marca w Centrum Handlowym Auchan Gliwice (ozdoby z drewna osikowego) przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów (ozdoby z bibuły) przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie. Zajęcia w obu galeriach potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Miejsce wydarzenia: Centrum Handlowym Auchan Mikołów
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?