powrót

2014-03-20 |

Piątek z iks-em

imgnews_3269

W ramach filmowego cyklu Piątek z „iksem” 28 marca w Galeria 33 MDK w Mikołowie odbędzie się projekcja  filmu „Sekrety miłości”oraz spotkanie z reżyserem Krystianem Matyskiem. Wstęp wolny. 

 

 

 

w  projekcja filmu „Sekrety miłości”oraz spotkanie z reżyserem Krystianem Matyskiem odbędzie się o godz. 18.00, Galeria 33 MDK w Mikołowie, wstęp wolny.Film opowiada historię siedmiu związków uczuciowych rozwijających się w różnych zakątkach globu. Reżyser odwiedza z kamerą Indonezję, Himalaje, Północne Indie, Polskę, Rosję oraz Francję. Co łączy wszystkich tych bohaterów? Czy mimo odmiennych wyznań, światopoglądów i stylów życia w jednakowym stopniu wyrażają oni pragnienie miłości? Film Krystiana Matyska stanowi próbę odpowiedzi na te pytania.

 

 

Film opowiada historię siedmiu związków uczuciowych rozwijających się w różnych zakątkach globu. Reżyser odwiedza z kamerą Indonezję, Himalaje, Północne Indie, Polskę, Rosję oraz Francję. Co łączy wszystkich tych bohaterów? Czy mimo odmiennych wyznań, światopoglądów i stylów życia w jednakowym stopniu wyrażają oni pragnienie miłości? Film Krystiana Matyska stanowi próbę odpowiedzi na te pytania.

Miejsce wydarzenia: Galeria 33 MDK w Mikołowie
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?