powrót

2014-02-22 |

Stypendia starosty rozdanie

imgnews_3226

21 uczniów otrzymywać będzie co miesiąc od lutego do lipca 2014 dwustuzłotowe stypendium starosty mikołowskiego 19 lutego w starostwie odbyła się uroczystości ich wręczenia. Uczestniczyli w niej władze powiatu mikołowskiego, dyrektorzy szkol i sami stypendyści.  

Stypendium przyznawane jest w trzech kategoriach: za wybitne wyniki w nauce ( średnia ocen), za wybitne osiągnięcia w sporcie oraz za wybitne osiągnięcia w nauce ( m.in. udział w olimpiadach przedmiotowych). Łącznie dwustuzłotowym stypendium nagrodzono 21 uczniów, którym wypłacane będzie co miesiąc, od lutego do lipca 2014 roku.
Z I Liceum Ogólnokształcącego w Mikołowie stypendium otrzymali : Katarzyna Czagien, Magdalena Szymczak, Agnieszka Malcherczyk Szymon Żogała, Paulina Gałuszka, Piotr Suchoń, Patrycja Bojdoł – wszyscy za wybitne osiągnięcia w nauce oraz Bartosz Muszer – za wybitne osiągnięcia w sporcie.
Trzy osoby otrzymały stypendium z II Liceum Ogólnokształcącego w Mikołowie. Byli to :Marta Melcher za wybitne wyniki w nauce oraz Monika Lewandowska i Paulina Goldzik – za wybitne osiągnięcia w sporcie. Ośmiu uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie wyróżniono stypendium. Otrzymali je: Joanna Górnioczek, Paweł Kołodziej, Monika Buchta, Jakub Depta wszyscy nagrodzeni zostali za wybitne wyniki w nauce Alicja Szołtysek . Z kolei dwaj uczniowie ZST Michał Gaschi i Łukasz Szałabski otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia w sporcie oraz Sylwia Moch stypendystka nagrodzone za wybitne osiągnięcia w nauce.
Z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach stypendium otrzymał Adrian Zając - za wybitne wyniki w nauce, zaś z Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych stypendium otrzymała Ewa Świtalska - za wybitne wyniki w nauce.

Miejsce wydarzenia: Starostwo Powiatowe Mikołów
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?