powrót

2014-02-19 |

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Działające w budynku starostwa powiatowego Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu mikołowskiego.

Stowarzyszenie "Dogma" ma przyjemność zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie branżowe, które odbędzie się w dniu 19.02 (środa) o godzinie 16.00 tradycyjnie w budynku Starostwa Powiatowego w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury 4a w sali 353.

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie spotkanie nosi nazwę i dotyczyć będzie: "Możliwości pozyskania środków na działalność organizacji pozarządowej".

W czasie spotkania przedstawione zostaną konkursy, które oferują możliwość pozyskania dotacji na szerokie spectrum działalności - terminy, zasady składnia dokumentacji, instrukcje dotyczące wypełniania wniosków. Po spotkaniu będzie możliwość indywidualnej konsultacji z doradcą, który dobierze odpowiedni konkurs dla potrzeb danej organizacji, przedstawi wymogi konkursu, a także udzieli porad jak wypełnić wniosek.

Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (32) 324 82 59 lub kontaktując się przez niniejszy adres mailowy. Osoby zainteresowane przybyciem prosimy o przesłanie informacji drogą mailową bądź telefonicznie.

Miejsce wydarzenia: Starostwa Powiatowego w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury 4a w sali 353.
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?