powrót

2014-01-09 |

Darmowe porady prawne

imgnews_3179

Od 2008 roku Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA prowadzi Bezpłatne Biuro Porad Prawnych mieszczące się w budynku starostwa powiatowego przy ul. Żwirki i Wigury 4. 

Od tego momenty prawnicy stowarzyszenia udzielili tysięcy porad pomagając setkom mieszkańców powiatu. Tylko w 2013 roku  udzielonych zostało ponad tysiąc bezpłatnych porad prawnych. Przy czym poradnictwo udzielane było nie tylko w Biurze Porad Prawnych i Obywatelskich, ale również w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łaziskach Górnych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mikołowie oraz Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie.

Z poradnictwa korzystali nie tylko mieszkańcy powiatu lecz również organizacje pozarządowe. W tym ostatnim przypadku było to nie tylko poradnictwo prawne, ale również z zakresu zarządzania, księgowości, informatyki, public relations oraz wykorzystania nowych technologii.

Zapisy na porady prowadzone są w Punkcie Bezpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego Sala Obsługi Starostwa Powiatowego w Mikołowie  wejście B poniedziałek 12.00 – 16.00 wtorek-piątek 10.00 – 14.00. numer telefonu 32 324 82 57

 

 

Miejsce wydarzenia: Starostwo Powiatowe ul. Żwirki i Wigury 4
Autor: admin
Prenumerata wiadomości
Co będzie?